Skip to main content

O NÁS

ELUMATRANS

Súčasný svet je rýchly. Súčasný človek je náročný.

Rýchla preprava tovaru je pre beh sveta kľúčová.

My to vieme a už viac ako 27 rokov „Sme všade tam, kde potrebujete“.

Povedzte čo a kam a my už vieme ako. Rastieme pre Vás. Zdokonaľujeme sa pre Vás. Sme tu pre Vás. Vyberte si nás, my Vás nesklameme. Sme cestou k Vášmu úspechu.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Sme spoločnosť s dlhodobou tradíciou na slovenskom trhu, no naše služby využívajú aj mnohé zahraničné firmy.   Od roku 1996 poskytujeme našim klientom služby v oblasti vnútroštátnej aj medzinárodnej prepravy. Viac ako 27 rokov pracujeme na zdokonaľovaní interných technológií a pracovných postupov, aby sme našim klientom zabezpečili potrebný komfort pri komunikácii aj realizácii prepráv bez ohľadu na druh tovaru či destináciu.

Požiadavku klienta prevezme a rieši  poverený zamestnanec okamžite po jej doručení. Interný program, ktorý sme rokmi vyvinuli a je unikátny, dokáže poskytnúť potrebné informácie našim zamestnancom obratom, preto sme schopní predložiť klientovi cenovú ponuku do 15 minút.

Vieme, že každá preprava je špecifická, každý klient má osobité požiadavky. Naši zamestnanci vedia poskytnúť klientom kompletný servis šitý na mieru. Vždy hľadáme najoptimálnejšie riešenia berúc do úvahy všetky aspekty prepravy a potreby klienta.

Dôvera je v obchodných vzťahoch dôležitá a na nás sa klienti môžu spoľahnúť. Spolupracujeme výhradne s overenými dopravnými spoločnosťami.  Proces prepravy neustále monitorujeme od pristavenia vozidla až po vyloženie tovaru na mieste určenia. Garancia bezpečnosti a spokojnosť klienta je mottom našej každodennej práce.

Bohaté skúsenosti a neustály vývoj a inovácie v technologickej oblasti  nám umožňujú úspešne riešiť aj najnáročnejšie požiadavky klientov. Naši zamestnanci sú školení v sfére obchodu, zasielateľstva aj komunikácie, ovládajú cudzie jazyky. K dispozícii majú jedinečný program vyvinutý špeciálne pre potreby našej spoločnosti, vďaka ktorému máme všetky dôležité informácie na jednom mieste, sme rýchli a maximálne efektívni.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

NÁŠ TEAM

Dynamika, profesionalita, dobrá nálada. To sme my, Elumáci.

Nie sme len kolegovia, sme zohratý tím.

Partia ľudí na správnom mieste pripravených vyriešiť akúkoľvek Vašu požiadavku.

NÁŠ TEAM

Dynamika, profesionalita, dobrá nálada. To sme my, Elumáci.

Nie sme len kolegovia, sme zohratý tím.
Partia ľudí na správnom mieste pripravených vyriešiť akúkoľvek Vašu požiadavku.

NAPÍSALI O NÁS

Sme neskutočne spokojní so spoločnosťou ELUMA Trans, výborná komunikácia, rýchla preprava zásielok. Ďakujeme!

Katarina Ghidirmic

Vyjadrujem veľkú spokojnosť so spoluprácou pri preprave tovaru z poľského e-shopu. Oceňujem profesionálny prístup, ochotu a komunikáciu na vysokej úrovni. Určite odporúčam každému túto spoločnosť.

Dušan Horník

Som veľmi spokojná so zabezpečením prepravných služieb v rámci SR aj v zahraničí, promptnosťou a ľudským prístupom. Určite odporúčam spoluprácu.

Eva Adamová

So spoločnosťou Eluma Trans určite odporúčam spoluprácu. Skvelý prístup a promptnosť pri riešení akýchkoľvek požiadaviek na dopravu.

Zuzana Šaligová

Čo sa týka spolupráce so spoločnosťou Eluma Trans s.r.o. sme nadmieru spokojní. Oceňujeme ochotnú a profesionálnu komunikáciu, rýchlu spätnú väzbu a nepochybne aj výhodné ceny za prepravu. Tovar nám doručujú z Talianska a doručenie máme nasledujúci deň, v prípade sviatkov sa nám vždy snažia flexibilne prispôsobiť. Dúfame, že naša spolupráca bude pretrvávať čo najdlhšie.

Lenka Vaňová

So spoločnosťou Eluma Trans sme spokojní, oceňujeme ich promptnosť, odbornú ale zároveň aj ľudskú komunikáciu, ochotu poradiť a spolupracovať aj pri problémových prepravách.

Ľubomíra Likavcová

So spoločnosťou ELUMA Trans spolupracujeme už pekných pár rokov a môžem ju len odporúčať každému, kto vyžaduje nejakú prepravu tovaru aj zo zahraničia. Prístup je veľmi korektný, rýchly, vybavujú všetky objednávky veľmi spoľahlivo a promptne. Doteraz sme mali len dobré skúsenosti. Jednanie s dispečermi je príjemné, rýchle a vždy sa snažia vyhovieť v čo najkratšom čase a k našej spokojnosti.

Jozef Zsigmund

Veľmi spoľahlivá spoločnosť, vysoká profesionalita, dodržiavanie termínov a dohôd, dobrý pomer cena / výkon.

Samuel Faško

So spoločnosťou ELUMA Trans, s.r.o spolupracujeme od roku 2015. Spoločnosť zamestnáva profesionálnych ľudí s ochotou riešiť akúkoľvek výzvu, ktorú dostanú. Prístup zamestnancov je profesionálny, radi poradia a odpovedia na akúkoľvek otázku. Požiadavky riešia rýchlo. Spoločnosť odporúčam.

Roman Machava

Veľmi rýchle vybavenie našej objednávky (Taliansko -> Nemecko), medzi dopytom a doručením do 48 hodín. Veľmi dobrá a rýchla komunikácia. Odporúča sa. S radosťou znova.

Fuzzl LEDIY

Výborná spolupráca, samé pozitíva. Vrelo odporúčam.

Paweł Zawistowski

So spoločnosťou Eluma Trans, s.r.o. spolupracujeme viac ako 8 rokov. Sme veľmi spokojní. Okrem profesionálnych služieb dostávame niečo navyše v podobe ľudského prístupu. Vieme sa spoľahnúť a veľa krát nám aj dobre poradili. Veríme, že budeme dlho ešte spolupracovať.

Ľubica Kimáková
10000
Prepráv ročne
30
Štátov
27
Rokov na trhu
35
Zamestnancov

SPOLOČNOSTI KTORÉ NÁM DÔVERUJÚ

POTREBUJETE PORADIŤ? SME TU PRE VÁS

POTREBUJETE PORADIŤ? SME TU PRE VÁS

KONTAKTUJTE NÁS